Урок профорієнтації «Вибір професії – крок до життєвого успіху»

16 Травня 2016, 23:43

Всіх старшокласників хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним морально і матеріально, щоб приносити найбільшу користь людям, своїй країні. Працівниками бібліотеки-філії №3 разом з учнями 9-Б класу ЗОШ №10 було проведено урок профорієнтації «Вибір професії – крок до життєвого успіху». Разом із дев’ятикласниками було розглянуто різноманітний світ професій, з’ясовано, яка глибока думка закладена у слові «вибір професії». Це не просто вдало чи невдало прийняте в юності рішення, це щаслива або розбита доля, активне, творче, радісне життя чи байдуже існування. Зараз світ професій швидко змінюється. Освоєння нових технологій народжує одні професії, інші залишаються в минулому. Як уникнути помилок і розчарувань у виборі свого шляху?

На масовий захід було запрошено професійного консультанта міського центру зайнятості Людмилу Володимирівну Ящук, яка спробувала з даної проблеми дати відповіді на запитання. Цікавою була розповідь про такі типи професій, як: «Людина – людина», «Людина – техніка», «Людина – природа», «Людина – художній образ», «Людина – знакова система». Вона порадила скористатись порталом «Моя кар’єра» та пройти самостійно тестування вдома . Це допоможе у визначенні майбутньої професії та місця навчання. Учні дізналися про професії, які користуються попитом у нашому місті . Діти брали участь у вікторині «Професії» та у конкурсі «Літературний», який пройшов у цікавій ігровій формі, а також ознайомилися з виставкою-рекламою « Моя професія – моє майбутнє».

На завершення працівники бібліотеки побажали учням прислухатися до порад і рухатися до свого щасливого та безхмарного майбуття, здолавши усі життєві перешкоди.

 

Бібліотека-філія №3

 

Чат-бот Гаряча лінія