Уроки безпеки в Центральній дитячій бібліотеці «Вогонь – ворог, вогонь – друг» та «Безпека на дорозі»

21 Квітня 2016, 1:03

Вогонь – повсякденний супутник людини. Але, на жаль, він приносить людям не тільки радість. Коли з ним неправильно поводитись, може стати великим злим ворогом.

Саме про правила поводження з вогнем дізналися маленькі вихованці ДНЗ№1 «Джерельце» груп «Соняшник» (вих. Бізяєва О. П.), «Капітошка» (вих. Кубкова Л. М.), «Зіронька» (вих. Вишневська Л. А., Данилишина К. П.) та «Калинка» (вих. Корзун Ю. С., Шашоріна О. В.), які завітали 19 та 20 квітня до Центральної дитячої бібліотеки. Діти  дізналися, де в побуті використовується вогонь, коли вогонь може стати ворогом, чому виникають пожежі.

Де і як повинні рухатись пішоходи, що означають сигнали світлофора, якою має бути поведінки на дорогах? На такі запитання дали відповіді дітлахам бібліотекарі.

Малеча  активно брала участь у пізнавальних іграх, вікторинах, конкурсах; переглядали мультфільми «Небезпека від вогню», «Азбука безпеки на дорозі» та ін. Діти зробили висновок, що сірники дітям не іграшка і що  дорогу потрібно переходити на зелений сигнал світлофора.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки та будьте уважними на дорогах!

 

Центральна дитяча бібліотека

 

Чат-бот Гаряча лінія