Утеплення будинку розпочато!

2 Червня 2016, 1:24

У Новограді-Волинському активно продовжується реалізація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Мешканці житлового будинку по вул. Шевченка, 55 підписали угоду з Програмою для реалізації проекту щодо утеплення фасаду приміщення. Даний будинок входить до складу Новоград-Волинської міської Асоціації ОСББ «Вікторія».

Приємно відмітити настрій людей, котрі три місяці тому розпочали збирали кошти – обов’язковий внесок становить 5% від загальної суми бюджету 18 тис. 866 грн., а це від 1 тис. грн. до 2 тис. грн. з однієї квартири. Також співвласникам необхідно профінансувати виготовлення проектно-кошторисної документації, експертизи, авторського та технічного нагляду.

У деяких людей було багато запитань куди підуть гроші і чи ніде по дорозі «не загубляться»? Відколи розпочали будівельні роботи по утепленню їхнього будинку сумніви одразу пропали. Мешканці донесли свої кошти голові функціональної групи. Люди з сусідніх будиночків підходять і пропонують включити їхній будинок для утеплення, кошти готові зібрати хоч сьогодні. Громада бачить, куди реально витрачаються їхні кошти.

Головне, що кінцевим результатом буде охайний і комфортний будинок! Реалізація проекту дозволить покращити умови проживання всіх мешканців будинку, зменшаться втрати тепла, яке відбувається через стіни. Крім того стабілізується тепловий режим у внутрішніх приміщеннях і різні пори року – швидше прогріватиметься будинок в період опалювального сезону та не сильно прогріватиметься влітку.

 

К. Д. Лавренчук

Голова правління НВМАОСББ «Вікторія

 

Чат-бот Гаряча лінія