Утворюється спостережна рада на підприємстві “Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека № 217”

25 Січня 2023, 17:06

Звягельська міська рада має намір утворити спостережну раду на Підприємстві Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека № 217.

Спостережна рада є дорадчим органом, який приймає участь в управлінні закладом охорони здоров’я, проводить аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, надає пропозиції щодо покращення якості забезпечення населення медичним обслугогвуванням та інформує власника закладу про недоліки діяльності закладу охорони здоров’я. Діяльність членів спостережної ради здійснюється на безоплатній основі.

Пропозиції щодо включення до складу спостережної ради від депутатів міської ради, представників громадськості, громадських об’єднань, діяльність яких пов’язана з сферою охорони здоров’я / соціальним захистом населення приймаються упродовж 10 робочих днів з дати розміщення інформації.

Пропозиції приймаються за адресою: вул.Шевченка, 16, м.Звягель. Звягельського району, Житомирської області, 11700 кабінет № 32 щоденно, крім вихідних днів, з 9.00 до 12.00 годин.
Основні вимоги до претендента на зарахування до складу спостережної ради: бездоганна ділова репутація, відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я, наявність повної вищої освіти, відсутність судимості.

Відділ з питань охорони здоров’я Новоград-Волинської міської ради

#Звягель
#Звягель_ВОЗМЗ

Чат-бот Гаряча лінія