УВАГА! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

12 Березня 2021, 14:41

З 12 березня 2021 року в місті Новограді-Волинському призупинено роботу громадського транспорту в звичайному режимі на період дії «червоної зони».

Перевезення здійснюється у спеціальному режимі з 06:00 год. до 10:00 год. та з 17:00 год. до 21:00 год. у відповідності до затверджених графіків руху по маршрутах Лубчиця-Залізничний вокзал, РСС-Автовокзал, Лубчиця-М’ясокомбінат, Дружба-Залізничний вокзал лише працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, освіту, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл та при наявності картки на першочерговий проїзд на період карантину з дотриманням санітарних протиепідемічних заходів. 

ПІЛЬГОВЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗУПИНЕНО.

Шановні мешканці майте повагу, не нехтуйте своєю безпекою. Пересуватися містом можна легковими автомобілями – до 5 осіб (без урахування дітей віком до 14 років) та службовими/орендованими авто – виключно сидячі місця і з використанням індивідуальних засобів захисту.

Ситуація, яку маємо сьогодні із захворюванням на COVID-19 вкрай складна. Тому такі заходи необхідні, доки захворюваність на коронавірусну інфекцію у нашій громаді не піде на спад. Це не забаганка міської влади, а рішення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в редакції постанов Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 та від 24 лютого 2021 р. № 154.

Дякуємо усім за розуміння, лише спільними зусиллями ми зможемо подолати коронавірусну інфекцію!

 

Чат-бот Гаряча лінія