Увага! Високий ризик виникнення пожеж
![Увага! Високий ризик виникнення пожеж](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/yfl9rdsk1tx541huouvq.jpg)
За повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології, 21-23 липня в південних районах області утримається надзвичайна (5 класу), на решті території – переважно висока (4 класу) пожежна небезпека.
За таких умов високий ризик виникнення пожеж. Навіть невелика іскра спричиняє пожежу й вогонь стрімко набирає силу, охоплює значну територію та безжально знищує все на своєму шляху. ЗАКЛИКАЄМО жителів громади обов’язково дотримуватися правил безпечної поведінки з вогнем.