Увага! Виїзні прийоми депутатів міської ради!
![Увага! Виїзні прийоми депутатів міської ради!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/qymsdkw5gct7xuympvoj.jpg)
Увага! Виїзні прийоми депутатів міської ради!
19 травня о 15:00 на вул. Князів Острозьких, 46 (біля ЗОШ № 6) відбудеться виїзний прийом секретаря міської ради Оксани Гвозденко та депутатів міської ради першого виборчого округу.
21 травня о 14:00 на вул. Пушкіна, 44 (біля Ліцею № 4) відбудеться виїзний прийом секретаря міської ради Оксани Гвозденко та депутатів міської ради третього виборчого округу.