Увага!!! Загальноміська толока!!!

20 Липня 2016, 1:10

Напередодні підготовки до Міжнародного свята літератури і мистецтва „Лесині джерела“ у Новограді-Волинському відбудеться загальноміська толока по наведенню належного санітарного стану та благоустрою території міста, поліпшення архітектурно-естетичного вигляду об’єктів. Комунальні служби вже взялися за роботу, але чистота й порядок у рідному місті завжди були справою усієї громади. Нам потрібно за короткий термін навести у ньому взірцевий порядок, адже ми готуємося до свята.

Шановні мешканці міста, запрошуємо кожного з вас взяти участь у проведенні загальноміської толоки, яка відбудеться 23 липня протягом дня. Звертаємося до усіх, кому не байдуже рідне місто: робітники, підприємці, керівники, жителі приватного сектору, лідери громадських організацій та партійних осередків – не будьте байдужими, приєднуйтеся до спільної справи, адже чистота міста починається з чистоти у власному подвір’ї, на вулиці.

Пропонуємо і депутатам міської ради долучитись до проведення толоки та організувати прибиранням територій на закріплених за ними виборчих округах.

Давайте разом зробимо щось корисне як для себе, своїх дітей, рідних та друзів, так і для порядку на території нашого міста, прибравши двір і прилеглу територію, а саме покосити траву, підстригти кущі, обрізати пагони на деревах та підбілити їх, прибрати сміття та бур’яни під бордюрами. Нехай прибирання міста стане справою кожного трудового колективу, кожної новоград-волинської сім’ї.

Бажаємо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи.

Управління ЖКГ,Е та КВ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія