Увага! Застереження
![Увага! Застереження](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drkslp221pd96f1unt1ravg0la.jpg)
У зв’язку з частими резонансними випадками отруєння неякісними фальсифікованими горілчаними напоями, які викликали втрату здоров’я та життя великої кількості споживачів на території України та в Житомирській області зокрема, Державна Фіскальна служба застерігає громадян від придбання та вживання вищевказаних напоїв невідомого походження та якості у невстановлених місцях та за заниженими цінами.
У разі виявлення фальсифікату та місць їх реалізації прохання терміново повідомити ГУ ДФС у Житомирській області за контактами: (0412) 418210; (067 ) 710 93 75
Дякуємо за розуміння.
Новоград – Волинська ОДПІ