В екопарку «Радулин» провели благодійний захід у знак вшанування та підтримки Захисників та Захисниць України

16 Вересня 2023, 17:49
Сьогодні, 16 вересня, у селі Радулин відбувся благодійний захід у підтримку славетних Воїнів, які стоять на сторожі нашого спокою.
На початку заходу хвилиною мовчання згадали Героїв, які поклали життя за Україну. Опісля традиційно пролунав державний гімн.
На заході був проведений благодійний збір коштів на підтримку Воїна, який під час оборони нашої держави втратив обидві нижні кінцівки – Олександра Толоченка.
Олександр – житель села Радулин, народився 1 грудня 2000 року. У січні 2023 року віддався до лав Збройних Сил України. 12 травня того ж року на Донеччині Олександр втратив обидві кінцівки. Нині Воїн знаходиться у реабілітаційному центрі у Львові.
До благодійного збору долучився фольклорний ансамбль «Мальва» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Звягельської міської ради. Окрім того, що ансамбль талановито заспівав українські народні пісні, вони ще й передали на реабілітацію та підтримку родини Воїна 320 євро, зібрані під час благодійних концертів у місті-побратимі Звягеля – Людвігсгафені-на-Рейні.
Долучилися й вихованці арт-студії «Пензлик»: на заході була представлена виставка дитячих малюнків на патріотичну тематику.
Також Ольга Добровольна, директорка КЗ «Центр позашкільної освіти», передала родинам військовослужбовців з Радулина гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Гора Добра», а це: каремати та спальні мішки для Воїнів та смаколики для їх дітей.
Організатором такого заходу виступив екопарк «Радулин» – безпосередньо Микола Хомич, очільник ТОВ «Новофарм-Біосинтез».
Благодійниками ж стали усі присутні: хтось допоміг внеском, хтось придбав екологічно-чистий лавандовий мед або самі квіти, хтось – картини, інші долучилися до аукціону, придбавши банку “антидронових” огірків, хтось просто задонатив значну суму на реабілітацію Олександра, як от агрофірма «Біріт».

Разом – ми велика сила!

Будьмо надійним тилом для наших Захисників та Захисниць!

Віримо у нашу Перемогу!

Чат-бот Гаряча лінія