В Києві пройшла Всеукраїнська акція «День Гідності»

20 Листопада 2017, 1:18

17 листопада 2017 року, за сприяння Міністерства молоді та спорту України, головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Нєпша А.Ю. взяла участь у Всеукраїнській акції спрямованій на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «День Гідності». Акція була присвячена річниці Революції Гідності та мала на меті гідне вшанування пам’яті героїв боротьби українського народу, популяризацію їх подвигів на державному рівні задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності.

Учасників акції привітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який  подякував за увагу до важливих сьогодні питань – вшанування героїв АТО в контексті національно-патріотичного виховання.

В рамках акції відбулась низка панельних дискусій, під час яких учасники обговорили такі питання: гідне вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, військово-патріотичне виховання в демократичній державі, церемонію прощання з загиблими військовослужбовцями та поховання військовослужбовців.

У заході також взяли участь представники Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, представники Міністерств оборони США та Великобританії, Адміністрації Президента України, посольств іноземних держав, Інституту національної пам’яті України, обласних/районних державних адміністрацій та всеукраїнських громадських організацій.

 

Управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія