В м. Новоград – Волинський створено міський учнівський патріотичний клуб «Звягель – Патріот»

3 Грудня 2015, 3:54

Відповідно до річного плану роботи інформаційно-методичного центру управління освіти Новоград-Волинської міської ради на 2015-2016 н.р.  та з метою посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді, набуття навичок громадської діяльності, використання потенціалу та тісної співпраці з молодіжними громадськими організаціями було створено міський учнівський патріотичний клуб «Звягель – Патріот».

20 листопада в ІМЦ відбулися вибори голови Ради  та членів Клубу. На початку з вітальним словом до присутніх звернулася С.В.Філанчук, завідувач ІМЦ. Керівник клубу Т.М.Балаушко ознайомила присутніх із положенням та символікою  учнівського патріотичного клубу. Потім учні шкіл, які відповідають за патріотичний напрямок у школі, ознайомили присутніх із виборчою програмою з  патріотичного виховання. Учнями було запропоновано висвітлювати інформацію про роботу Клубу в соціальних мережах; створити електронний літопис про всіх героїв міста; організовувати міські патріотичні флешмоби; провести День української вишиванки та інше.

В кінці засідання таємним голосуванням було обрано голову Ради Клубу. Нею стала учениця10 класу ЗОШ №10 Ольшанська Ольга. Також було обрано членів Ради з числа представників ІМЦ, адміністрації навчальних закладів, педагогів, учнів ( по 1 представнику). Вступ до членів Клубу здійснюється добровільно на загальних зборах, які проводяться 2 рази на рік або позачергово у разі потреби. Члени Клубу мають право обирати і бути обраним до Ради Клубу; подавати пропозиції щодо поліпшення та вдосконалення форм роботи Клубу; отримувати інформацію про діяльність Клубу; брати участь у проведенні виховних заходів, виходити з ініціативою їх проведення перед Радою Клубу.

План роботи Клубу буде погоджений членами Ради ІМЦ в грудні . Діяльність Клубу буде поширюватися на учнівські та педагогічні колективи кожного окремо взятого загальноосвітнього навчального закладу м.Новограда-Волинського.

 

Тетяна БАЛАУШКО, методист ІМЦ

 

Чат-бот Гаряча лінія