В Новограді-Волинському проведено флешмоб

13 Лютого 2017, 4:25

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові згортати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто не можливо, але будь-який закоханий це з легкістю спростовує, знаходячи слова, вирази і вчинки, які представляють його особисту любов все в новому і новому світлі. Це унікальне почуття і стан душі. День всіх закоханих тому підтвердження, головна суть цього свята полягає у прояві дружнього ставлення або симпатії до різних людей – навіть незнайомих.

З ініціативи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, за підтримки молоді міста, загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів міста, молодіжних громадських організацій, а саме: представників Спілки учасників, ветеранів та інвалідів АТО, Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ», Новоград-Волинського осередку обласного благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється», Християнської церкви «Ранкова зірка» в місті було організовано флешмоб, присвячений Міжнародному дню всіх закоханих. На площі біля Фортеці зібралося більше 500 молодих людей, які утворили форму серця, яке б’ється, а потім, тримаючи в руках червоні повітряні кульки зімітували “серцебиття”. Серце символізувало життя, вірність, відданість та безмежну силу кохання. Також флешмоб став посланням нашої любові і вдячності воїнам Новоград-Волинського гарнізону, які перебувають в зоні АТО, а випущені повітряні кульки стали символом єднання.

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради дякує всім небайдужим учасникам флешмобу, хто залучився і віддав частинку своєї любові.

 

Управління у справах сім’ї, молоді

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія