В Новограді-Волинському розпочато весняне прибирання

24 Березня 2017, 7:39

У Новограді-Волинському після зими розпочалося активне весняне прибирання. Після того, як розтанув сніг, на вулицях, прибудинкових територіях з’явилося чимало сміття. Необхідно дуже багато зробити, щоб прибрати залишки протиожеледної суміші не лише з дорожнього полотна, а й на тротуарах. Працівникам комунальних підприємств міста, які відповідають за утримання доріг, тротуарів та місць загального користування, потрібно зібрати більше тисячі тонн суміші, яку використали взимку.

23 березня 2017 року заступник міського голови Віктор Андрійович Шалухін та начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Володимирович Богданчук здійснили об’їзд вулиць міста, з метою контролю за весняним прибиранням вуличного змету з доріг та на прилеглих територіях підприємств, установ, організацій міста.

Зокрема, було обстежено територію навколо кладовища на вулиці Чехова, яке знаходиться на балансі комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс».

У місті щоденно 13 двірників прибирають центральні вулиці міста, а саме місця загального користування: парки, сквери, площу. Також розпочато прибирання та вивезення вуличного змету з вулиць Лесі Українки, Ціолковського, Чехова.

Крім цього у місті  виконуються роботи з належного утримання зелених насаджень – проводиться кронування та знесення аварійних та сухостійних дерев; проводиться прочистка липневих систем на вулицях міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія