В Новограді-Волинському відбувся чемпіонат області по шашкам-64
![В Новограді-Волинському відбувся чемпіонат області по шашкам-64](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds5ebrsp1gi9sja5101f1c9o2ns.jpg)
9-11 червня 2017 року в приміщенні ДЮСШ управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради проводився чемпіонат області по шашкам-64 серед чоловіків та жінок.
Серед чоловіків І місце зайняв МС Осадчук В.В. (м. Новоград-Волинський), ІІ місце – КМС Колесник Іван (м. Новоград-Волинський), ІІІ місце – КМС Кульчицький Владислав (м.Радомишль).
Серед жінок І місце зайняла Цвік Вікторія (м.Радомишль), ІІ місце – Бойко Софія (Новоград-Волинський район), ІІІ місце – Ященко Анастасія (м.Новоград-Волинський).
Дитячо-юнацька спортивна школа