В Новому 2016 році в Новограді-Волинському першим народився хлопчик

4 Січня 2016, 18:57

За гарною традицією у перші дні нового року представники міської влади вітають новоград-волинську родину, в якій народилося маля. 2 січня 2016 року міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Лариса Шутова, головний лікар міськрайТМО Василь Борис, начальник відділу охорони здоров’я Любомир Дутчак, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Алла Виговська, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю Марія Левицька та редактор газети „Час плюс“ Лариса Гембарська побували у пологовому відділені і привітали першу дитину, народжену в цьому році. Ним став хлопчик, який народився 1 січня о 22:25 годині, вагою 3 300 кг.

Віктор Леонідович привітав молоду маму – Марину Юхимчук з первістком і вручив цінні подарунки – мультиварку, м’яку іграшку, солодощі та привітальний лист. Батьки планують назвати синочка Давидом.

Додамо, що у 2015 році в пологовому відділенні народилося 984  дитини з них 513 – в сім’ях м. Новоград-Волинський. Хочеться побажати всім новонародженим рости здоровими, міцними, а їх батькам удачі, терпіння та щастя.

 

Чат-бот Гаряча лінія