В.о. міського голови Оксана Гвозденко провела особистий прийом громадян

18 Жовтня 2019, 15:09

З метою оперативного вирішення проблемних питань жителів Новоград-Волинської міської ОТГ, 18 жовтня у каб. 1 міської ради відбувся особистий прийом громадян в.о. міського голови Оксани Гвозденко.

Основні питання, з якими зверталися мешканці: вирішення земельних спорів, питань житлово-комунальної галузі, надання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування тощо.

Зокрема, колективне звернення надійшло від жителів вул. Олейнікова. Так як зазначена вулиця знаходиться поблизу старих очисних споруд (мікрорайон «Дружба»), по ній проїжджають асенізаторні машини з нечистотами, які зливають їх на території старих очисних споруд. У результаті у повітрі стоїть задушливий сморід та здіймається пил на дорозі. Відтак, заявникам також рекомендовано надіслати колективні звернення до відповідних екологічних служб.

Крім того, в.о. міського голови Оксани Гвозденко розглянула звернення президента Об’єднання громадян польського культурно-освітнього товариства ім. Ю.Люблінського Вікторії Шевченко щодо надання дозволу та сприяння в організації проведення 10 листопада у міському Палаці культури ім. Лесі Українки та на прилеглій до нього території, а також у музеї родини Косачів заходів з нагоди Дня Незалежності Польщі.

Під час особистого прийому жителі отримали відповіді на всі порушені питання, Оксана Василівна надала роз’яснення та доручення працівникам відповідних структурних підрозділів міської ради щодо їх оперативного опрацювання і остаточного вирішення.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія