В.о. міського голови С.Ю.Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради

2 Жовтня 2017, 17:28

2 жовтня 2017 року в.о. міського голови С.Ю.Колотов провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови В.А. Шалухіним, Л.В.Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицьким , під час якої було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

Затим у конференц-залі Будинку рад під головуванням Сергія Юрійовича відбулась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

У ході апаратної наради начальники управлінь та відділів міської ради доповіли про підсумки роботи за минулий тиждень, виконані завдання та доручення, а також обговорили поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. Зокрема, увагу головних розпорядників коштів було акцентовано на своєчасному освоєнні бюджетних коштів.

По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та вказівки до виконання, а також звернуто увагу керівників структурних підрозділів на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія