В області триває підготовка до Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь

24 Вересня 2019, 16:13

24 вересня в.о. міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у розширеній нараді з питань підготовки до Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, яка відбулась під головуванням голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

Участь у Форумі, який пройде 03-04 жовтня в м. Житомир, планують взяти президенти обох держав – Володимир Зеленський та Олександр Лукашенко.

У рамках заходу, який спрямований на подальший розвиток відносин між двома країнами, налагодження та зміцнення прямих зв’язків на рівні областей, міст та господарюючих суб’єктів, відбудеться зустріч голів регіонів України та Білорусі, еко-форум, виставка високих технологій, робототехніки, мехатроніки та стартапів, буде представлено виставку великогабаритної техніки та ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва. Пройде і ряд інших заходів.

Також під час розширеної наради обговорювали нагальні проблеми області з метою їх спільного вирішення. Зокрема, про стан та перспективи автомобільних доріг в області.

«Голова ОДА зазначив, що Уряд має намір переглядати фінансування доріг і в амбітних планах зробити всі дороги за п’ять років. Вже з наступного року має бути збільшене фінансування як місцевих, так і державних доріг» – повідомляють на сайті Житомирської обласної державної адміністрації.

Фото сайту Житомирської ОДА.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія