В пришкільних таборах говорили про дотримання правил безпеки під час літніх канікул в умовах війни

14 Червня 2024, 13:44
Літо – це початок довгоочікуваних канікул, яскраве сонечко, прогулянки на свіжому повітрі, зустріч із друзями. Але щоб літній відпочинок був корисним та безпечним, потрібно неухильно дотримуватись правил безпеки.
Так, на виконання рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради від 22.05.2024 року № 1135 «Про оздоровлення та відпочинок дітей у 2024 році», з метою проведення профілактичної роботи в пришкільних таборах представниками Звягельського міського центру соціальних служб, служби у справах дітей Звягельської міської ради, сектору ювенальної превенції Звягельського РВП ГУНП України в Житомирській області, Звягельського РУ ДСНС України в Житомирській області в пришкільних таборах навчальних закладів міста проведено заходи щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул в умовах воєнного стану.
Під час заходів розглядались питання дій у випадку надзвичайних ситуацій, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, правил поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, попередження травмування на небезпечних будівлях та об’єктах залізничної інфраструктури, правилах поведінки на річках і водоймах тощо. Окрім того, опрацьовані теми безпеки дітей в інтернеті та профілактики інтернет-залежності.
Канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Але за організацію і безпеку дитини під час канікул відповідають батьки. Нагадуємо батькам про необхідність приділяти більше уваги своїм дітям!
Чат-бот Гаряча лінія