Важлива інформація для населення щодо дій у разі НС та війни

23 Лютого 2022, 9:49

Шановні жителі Новоград-Волинської міської територіальної громади!

Звертаємо вашу увагу, що на оновленому сайті міської ради з 01.01.2022 року у головному меню створено тег #У РАЗІ НС та ВІЙНИ (https://bit.ly/36z4h9I), де розміщено актуальну інформацію про дії населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій та війни.

Зокрема, звернення голови територіальної оброни Новоград-Волинського району та командира 140 окремого батальйону територіальної оборони щодо комплектування та вступу до лав територіальної оборони у відео форматі (https://bit.ly/3I9hYdg) або у текстовому (https://bit.ly/34VQJET).

Також оприлюднено перелік захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення, які стоять на обліку Новоград-Волинської міської територіальної громади станом на 01.01.2022 р. (https://bit.ly/3IgjjPt).

Карта захисних споруд Житомирської області (https://bit.ly/35jEd1u).

Telegram-бот «Готовий до всього» надає рекомендації, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій та війни (https://bit.ly/3ItFK45).

Також на офіційному сайті міської ради у головному меню у рубриці «Громадянам» створено окрему підрубрику «Цивільний захист», де розміщено численні рекомендаційні матеріали (https://bit.ly/3BG4kMp).

Читайте лише офіційні джерела та зберігайте спокій.

Чат-бот Гаряча лінія