Важлива інформація для одержувачів пільг на житлово-комунальні послуги

13 Листопада 2019, 17:09

З листопада 2019 року отримувачі пільг будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг.

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на житлово-комунальні послуги, який вступив в силу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). Суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» до 18 числа (за жовтень до 18 листопада) в такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку. За наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі.

Пільговикам, які подали заяву до 15.10.2019 року до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

За більш детальною інформацією звертатись до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради за адресою м.Новоград – Волинський, вул. Ушакова 40, каб. № 10, або за телефоном 2-50-21.

Л.В. Хрущ, директор департаменту праці та
соціального захисту населення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія