Вдалий виступ штангістів!

22 Листопада 2017, 7:08

В місті Першотравенську Баранівського району 18 листопада було проведено відкритий чемпіонат Першотравенської ЗОШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших. На змагання прибуло 7 команд з Житомирської та Хмельницької областей.

Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради на змаганнях була представлена у складі 17 чоловік. Юнаки в командному заліку посіли 2 місце, дівчата – 3 місце. В загальному заліку новоград-волинці піднялися на другу сходинку та отримали відповідні кубок і Почесні грамоти.

В особистому заліку перше місце у своїх вагових категоріях вибороли Комиш Ірина (ЗОШ №7), Юрін Денис (ЗОШ  №7), друге місце посіли Халимовський Денис (ЗОШ №4), Борова Валерія (ЗОШ №8), Якимович Віталій (ЗОШ №8), Поліщук Владислав (ЗОШ №8), третє місце зайняли Степовий Максим (ЗОШ №4), Василюк Ілля (ЗОШ №4), Сімчук Інна (ЗОШ №4).

Юні спортсмени нагороджені медалями, грамотами  та цінними подарунками. Команду до змагань готували тренери-викладачі ДЮСШ Золотарьова Катерина Василівна та Шевчук Олександр Юрійович.

 

Інструктор-методист ДЮСШ, Весельський М.А.

 

Чат-бот Гаряча лінія