Вечір пам’яті «Що, Афганістане, ти зі мною зробив?» у Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки

14 Лютого 2019, 20:29
14.02.2019

12 лютого, напередодні пам’ятної дати –  30-річчя виводу радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан в центральній дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки  відбулась  зустріч  з ветеранами, які, пройшовши  пекло афганської війни, свято бережуть пам’ять  про своїх побратимів.    

Своїми спогадами про пережите серед гарячих пісків Афганістану ділилися  Петровський Віктор Володимирович, який проходив службу в ДРА у 1984-1986 рр.  на посаді командира  інженерно-дорожнього, містобудівельного взводів у місті Чарікар, мав звання старшого лейтенанта; Рожко Анатолій Павлович, проходив службу  у 1986-1988 рр.  на посаді начальника радіостанції в районі Теплий Стан, місто Кабул, прапорщик; Калуш Анатолій Миколайович   у 1982-1984 рр. проходив службу солдатом строкової служби на посаді водія  бензовозу у місті Кабул; Козак Анатолій Миколайович  служив у 1981-1983 рр.  на посаді командира  комендантського взводу у місті Кабул.  За кожним воїном – афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг, адже з перших днів служби в Афганістані вони пізнали справжню ціну життя.

Анатолій Миколайович Калуш, наймолодший серед учасників бойових дій, представив свою поетичну творчість, прочитав вірш, написаний в пам’ять про загиблих побратимів.

Присутні на заході, затамувавши подих переглянули документальну хроніку,  хвилиною мовчання  вшанували  пам’ять загиблих. Діти подарували ветеранам квіти, подякували  за  героїзм та мужність, проявлені  під час  війни і запевнили,  що вони будуть гідними їх подвигу.

Щирі слова подяки нашим дорогим ветеранам-афганцям за співпрацю у патріотичному вихованні молодого підростаючого покоління нашого міста. 

 

Чат-бот Гаряча лінія