Велика спортивна родина приймала на звягельській землі Житомирський обласний чемпіонат з боротьби вільної

2 Жовтня 2023, 15:31

Іще одна важлива подія цими днями відбулася у Звягельській міській територіальній громаді. Велика спортивна родина приймала на звягельській землі Житомирський обласний чемпіонат з боротьби вільної.

Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації, Асоціація спортивної боротьби Житомирської області ініціювали проведення чемпіонату в нашому місті, оскільки звягельські борці є одними з кращих не лише в області, а й в Україні й гідно представляють громаду та країну на міжнародних змаганнях.
Тренери Ясиневич Анатолій, Мірзабекян Юра, Мельник Сергій, Гуцан Олександр, Копчук Олександр та директор дитячо-юнацької спортивної школи ім.В.П.Єрмакова Пісоцький Дмитро достойно підготували та провели захід. Спортивну базу надала директор Гімназії №10 Вагнер Наталія. Сприяли підготовці чемпіонату Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
На урочисте відкриття Чемпіонату завітали почесні гості: міський голова Микола Боровець, начальник обласного управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Сергій Козловець, тимчасово виконуюча обов’язки президента громадської спілки «Асоціації спортивної боротьби Житомирської області» Марія Власенко, т.в.о.начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук, старший тренер Житомирської області з вільної боротьби, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, Заслужений тренер України Сергій Мельник, чемпіонки Європи Ірина Бондар та Вікторія Слободенюк.
Участь у чемпіонаті взяли команди з Житомира, Звягеля, Коростеня, Овруча, Радомишля, Бердичева, Олевська, Лугин, Любара. Близько 180 спортсменів боролися за можливість піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.
Дякуємо захисникам і захисницям, Збройним Силам України за можливість займатися улюбленою справою, ставати сильнішими, займатися спортом, мріяти про світле майбутнє у нашій вільній і незалежній Україні.
Хай маленькі і значні перемоги у спорті додають віри у велику перемогу нашої країни.
Слава Україні! Героям слава!

Чат-бот Гаряча лінія