Великодній фестиваль у Новограді-Волинському

28 Квітня 2016, 3:15

Напередодні Великодніх свят, 28 квітня 2016 року, Новоград-Волинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом Валентини Найдюк, за доброю традицією, вже четвертий рік поспіль, організував гарний та цікавий захід – Великодній фестиваль. В цей день, у центральній частині міста, у холі Молодіжного центру, на новоград-волинців чекала виставка-ярмарок «Золоті руки», під час якої гості фестивалю із захопленням роздивлялися та мали можливість придбати творчі роботи дітей, батьків, майстрів народного промислу. Крім того, впродовж місяця небайдужі жителі міста приносили у пункти збору паски, солодощі, дитячі поробки, сувеніри, малюнки, вітання, листи, щоб створити для  наших військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, домашній затишок та гарний настрій на Великодні свята. Тож, усе що вдалося зібрати було продемонстровано, та буде передано нашим захисникам у східний регіон.

Під час заходу учасників фестивалю урочисто привітали Великодніми побажаннями благодаті, добробуту, миру та злагоди начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, депутат міської ради Анатолій Легенчук та директор вищого професійного училища Микола Паламарчук.

Заступник голови міської ради Оксана Гвозденко звернулася до управління освіти і науки міської ради, в особі директора Новоград-Волинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Валентини Найдюк, зі словами вдячності за організацію та проведення такого чудового дійства, а також подякувала керівництву, студентам, учням, вихованцям вищих навчальних закладів міста, вищого професійного училища, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів за співпрацю та участь у Великодньому фестивалі.

На завершення заходу юнаки та дівчата прикрасили святковими писанками і стрічками Великодні дерева біля Молодіжного центру.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія