Від 03 березня Житомирщина віднесена до червоної зони епідемічної небезпеки

1 Березня 2021, 18:03

Сьогодні, 01 березня, відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Від Житомирської облдержадміністрації у засіданні взяли участь голова ОДА Віталій Бунечко, перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько та представники структурних підрозділів ОДА.

За результатами засідання комісії було прийняте відповідне рішення про введення в Житомирській області карантинних обмежень «червоної зони». Так, необхідність посилення карантину зумовлена стрімким збільшенням рівня захворюваності жителів області на СОVID-19.

Як повідомив під час щотижневого брифінгу Віталій Бунечко, протягом минулого тижня коронавірусну інфекцію виявили у 2716 жителів Житомирщини.

Тому від 03 березня 2021 року на Житомирщині почнуть діяти карантинні обмеження, які діяли під час жорсткого карантину в січні.

Зокрема буде заборонено:

  • діяльність закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та обслуговування на виніс);
  • роботу ТРЦ та інших розважальних закладів – кінотеатрів, театрів тощо;
  • діяльність закладів освіти (окрім дитячих садків і початкових класів у школах);
  • роботу непродовольчих ринків та магазинів, спортивних зал, басейнів, фітнес-центрів.

 «Переконаний, що зараз ще не час розслаблятися, попри одинадцять місяців боротьби з пандемією. Нам потрібно бути відповідальними й надалі виконувати умови карантину», – сказав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що в Україні триває вакцинація від COVID-19 і від сьогодні є можливість записатися до електронного списку очікування на вакцинацію.

 

За матеріалами Житомирської обласної державної адміністрації

 

Чат-бот Гаряча лінія