Від рук російських окупантів загинув наш земляк, військовослужбовець ЗСУ – Вадим Назаров
![Від рук російських окупантів загинув наш земляк, військовослужбовець ЗСУ – Вадим Назаров](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/276078792_1335517000294959_1209368631539345400_n.jpg)
Наша громада в тяжкій скорботі… Війна забрала ще одного Героя, Захисника України – Вадима Назарова, 1998 року народження.
Вадим проживав та навчався у Новограді-Волинському. У важкі часи для нашого народу самовіддано став на захист батьківщини, безстрашно боровся із російським окупантом.
Міський голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради щиро співчувають родині, друзям, товаришам, посестрам і побратимам загиблого Героя.
Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі.
Світла пам’ять Захиснику!
Не забудемо, не пробачимо ніколи!