Відбудеться 26 сесія міської ради восьмого скликання

5 Жовтня 2022, 9:59

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.10.2022 № 260 (о) «Про скликання двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання», 20 жовтня 2022 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться 26 сесія міської ради восьмого скликання.

Питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання:

1.Про внесення змін до Програми про відшкодування витрат з перевезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.Про ліквідацію Маковицької загальноосвітньої школи I ступеня Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади та Майстровільської загальноосвітньої школи I ступеня Новоград-Волинської об’єднаної міської територіальної громади.

3.Про затвердження Муніципального енергетичного плану Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

4.Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради.

5.Про реєстрацію Новоград-Волинської міської ради як самостійного платника податків.

6.Про списання безнадійної заборгованості.

7.Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.

8.Про виключення майна комунальної власності Новоград – Волинської міської територіальної громади з Переліку другого типу.

9.Про передачу майна комунальної власності.

10.Про перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2022 році .

11.Про передачу деревини.

12.Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

13. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

14.Про затвердження Положення про місцеві ініціативи в Новоград-Волинській міській територіальній громаді.

15.Про затвердження Положення про проведення публічних консультацій з жителями та внутрішньо переміщеними особами в Новоград-Волинській міській територіальній громаді.

16.Про встановлення відзнаки Новоград-Волинської міської територіальної громади орден «Звягельська доблесть».

17.Про внесення змін до Регламенту Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання.

18.Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та проведення двадцять четвертої сесії міської ради восьмого скликання.

19.Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

20.Про заміну сторони договорів оренди землі.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою та інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою та інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою на території Великомолодьківського старостинського округу.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою на території Майстрівського старостинського округу.

25.Про затвердження технічних документацій із землеустрою та інші питання земельних відносин на території Наталівського старостинського округу.

26. Інформація щодо роботи комплексної системи відеоспостереження та відеоаналітики Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Різне.

Чат-бот Гаряча лінія