Відбудеться чергове 78 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

9 Жовтня 2023, 14:38

11 жовтня 2023 року о 9:00 у великій залі Будинку рад відбудеться чергове 78 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

 

На порядок денний внесено наступні питання:

 

1.Про готовність до початку опалювального сезону 2023-2024 років.

2.Про  встановлення комунальному підприємству Звягельської міської ради  «Звягельтепло» тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії у котельні на вул. Ольги Косач-Кривинюк, 17-А.

3.Про  встановлення комунальному підприємству Звягельської міської ради  «Звягельтепло» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.

4.Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю ,,Бренвель“ тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії.

5.Про надання дозволу на відключення від системи централізованого опалення.

6.Про розподіл часткового відшкодування вартості закупівлі електрогенератора ОСББ.

7.Про квартирні питання.

8.Про житлово-квартирні питання.

9.Про оренду комунального майна.

10.Про затвердження актів обстеження  зелених насаджень, що підлягають видаленню.

11.Про внесення змін до заходів з підготовки галузей господарського комплексу Звягельської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023 – 2024 років.

12.Про внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.12.2021 № 349 «Про затвердження Положення про комісію   з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Звягельської міської ради та її складу».

13.Про встановлення меморіальної дошки на честь Марача К.С.

14.Про внесення змін у додатки до деяких рішень виконавчого комітету міської ради.

15.Про  захист  житлових і майнових  прав дітей.

16.Про захист прав та законних інтересів дітей.

17.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

18.Про внесення змін  у додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від  11.10.2021 №272 “Про затвердження Положення  та складу комісії з питань захисту прав дитини”.

19.Про надання безповоротної фінансової допомоги членам добровольчих формувань Звягельської міської територіальної громади.

20.Про затвердження висновків  органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб.

21.Про внесення доповнень у додаток 1 до  рішення   виконавчого   комітету міської  ради  від   27.06.2023   №801 «Про  розміщення   об’єктів   виїзної  (виносної),  сезонної    торгівлі     та  надання  послуг   у    сфері   розваг».

22.Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

23.Про безоплатну передачу майна комунальної  власності.

24.Про містобудівну діяльність.

25.Про демонтаж тимчасових споруд та всесезонного майданчика на території Звягельської міської територіальної громади.

Чат-бот Гаряча лінія