Відбудеться чотирнадцята сесія міської ради восьмого скликання

6 Жовтня 2021, 16:09

Відповідно до розпорядження міського голови від 30.09.2021 №269(о) «Про скликання чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання», 21 жовтня 2021 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться чотирнадцята сесія міської ради.

Питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання:

1. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

2. Про затвердження Програми Новоград-Волинської міської територіальної громади з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2026 роки.

3. Про затвердження Програми розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання  Новоград-Волинської територіальної громади на 2022-2026 роки.

4. Про внесення змін у додаток 22 до рішення міської ради від 09.06.2016  №109 «Про затвердження Положень про виконавчі органи Новоград-Волинської міської ради».

5. Про створення опорного закладу освіти.

6. Про внесення змін до Положення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області.

7. Про внесення змін у додатки 1, 2 до рішення міської ради від 16.02.2018 № 451 «Про затвердження штатного розпису та режиму роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області».

8. Про внесення змін до штатних розписів закладів культури. 

9. Про затвердження Комплексної програми «Соціальний захист» на 2022– 2026 роки.

10. Про затвердження Положення про надання разової грошової допомоги громадянам.

11. Про пільгові перевезення на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування у 2022 році.

12. Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 №21 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік».

13. Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів щодо Клімату та Енергії».

14. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради.

15. Про Програму фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків.

16. Про скасування рішення міської ради від 09.09.2021 № 283 «Про включення нежитлового приміщення на вул. Лідівський шлях, 32 до переліку об’єктів  комунальної власності, що підлягають приватизації в 2021 році».

17.  Про включення нежитлового підвального приміщення на вул. Соборності, 14 до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році.

18. Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської  територіальної громади.

19. Про надання пільг з постачання теплової енергії, плати за абонентське обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії.

20. Про затвердження Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2024 роки.

21. Про звіт щодо виконання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

22. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

23. Про підсумки проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення індустріального парку.

25. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території м. Новограда-Волинського.

26. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

27. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

29. Про внесення змін у додаток 1 до рішення міської ради від 04.03.2021 №130 «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

30. Про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення земельних сервітутів.

31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок гр. Ващенку О.М.

32. Про заміну сторони договору оренди землі.

33. Про передачу у власність земельних ділянок та інші земельні питання за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою для передачі у власність земельних ділянок в селі Пилиповичі.

35. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах та за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду ФГ «ЗОЛОТИЙ НЕКТАР» в селі Великий Молодьків.

37. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФГ «ЗОЛОТИЙ НЕКТАР» за межами села Великий Молодьків.

38. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

39. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

40. Про надання дозволу на розробку документацій із землеустрою щодо земельних ділянок в межах та за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

41. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

42. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах села Майстрова Воля.

43. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

44. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в селі Наталівка

45. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин за межами сіл Наталівка та Олександрівка.

46. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в селі Наталівка.

47. Про звільнення Долі О.П.

48. Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання.

49. Про утворення старостинських округів Новоград-Волинської міської   територіальної громади.

50. Про затвердження Положення про старосту.

51. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (зборів громадян) кандидатури старости старостинського округу Новоград-Волинської міської територіальної громади.

52. Про присвоєння Челядіну Г.І. 11 рангу посадової особи місцевого самоврядування.

53. Про зняття з контролю рішень міської ради.

54. Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення    дев’ятої  сесій міської ради восьмого скликання.

55.  Інформація  про результати діяльності в галузі соціального захисту у 2021 році.

56. Інформація  про результати діяльності в галузі молодіжної та сімейної політики,  фізичної культури та спорту у 2021 році.

Різне.

57. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради Житомирської області до Верховної Ради України щодо необхідності врегулювання питання стосовно госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги недієздатної особи.

58. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради Житомирської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на природний газ і тарифів на житлово-комунальні послуги.

59. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради Житомирської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів з підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення.

 

Чат-бот Гаряча лінія