Відбудеться двадцять перша сесія міської ради восьмого скликання

31 Травня 2022, 11:01

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.05.2022 № 133(о) «Про скликання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання», 09 та 16 червня 2022 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудуться пленарні засідання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання.

Питання, що вносяться на розгляд першого пленарного засідання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання:

 1. Про внесення змін до Положення про надання адресних грошових допомог громадянам Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 2. Про внесення змін  до   Положення  про відділ економічного планування та підприємницької діяльності Новоград-Волинської міської ради.
 3. Про затвердження Правил благоустрою території Новоград – Волинської міської територіальної громади.
 4. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2022-2023 роки.
 5. Про передачу майна комунальної власності.
 6. Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міської територіальної громади нерухомого майна, що знаходиться на вул. Герцена,63 в м. Новограді-Волинському.
 8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міської територіальної громади незавершене будівництво банно-прального комбінату, що знаходиться на вул. Левченка,25-А в м. Новограді-Волинському.
 9. Про передачу деревини.
 10. Про використання паливо-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 11. Про внесення змін до бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.
 12. Про заміну сторони договору оренди землі.
 13. Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.
 14. Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрівського старостинського округу.
 15. Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.
 16. Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.
 17. Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб.
 18. Про вихід виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради зі складу засновників Новоград-Волинського економіко-гуманітарного фахового коледжу.
 19. Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Новоград – Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».
 20. Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради.
 21. Про утворення наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».
 22. Про утворення наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».
 23. Про утворення наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».
 24. Про утворення наглядової ради комунального підприємства Наталівської сільської ради.
 25. Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та проведення сімнадцятої, вісімнадцятої та двадцятої сесій міської ради восьмого скликання.
Чат-бот Гаряча лінія