Відбудеться гаряча лінія “Протидія домашньому насильству”
![Відбудеться гаряча лінія “Протидія домашньому насильству”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406067960_653012197029544_4913193802176929695_n.jpg)
УВАГА!
Шановні мешканці громади!
Інформуємо, що 30 листопада 2023 року з 14:00 до 15:00 год. на базі Звягельського міського центру соціальних служб за телефоном 067-771-15-07 відбудеться гаряча лінія “Протидія домашньому насильству” за участі головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради.