Відбудеться особистий прийом громадян міським головою
![Відбудеться особистий прийом громадян міським головою](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/kythfmdp8aqz1cmo1kha.jpg)
26 березня 2021 року з 08:00 відбудеться особистий прийом громадян міським головою Миколою Боровцем у телефонному режимі (у зв’язку з введенням на території Новоград-Волинської міської територіальної громади «червоної зони» епідемічної небезпеки).
Попередній запис за телефоном 3-53-61.
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради