Відбудеться освітній онлайн-захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Житомирської області.

26 Травня 2023, 9:47

26 травня 2023 року об 11:00 відбудеться освітній онлайн-захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Житомирської області.
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка  інвалідів» за підтримки Проєкту USAID  «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-лекцію для  мешканців, громадських активістів,  громадських об’єднань громад  Житомирської області, а саме:  Ємільчинської, Звягельської,  Любарської, Чуднівської,  Коростенської, Хорошівської,  Гришковецької, Тетерівської,  Іршанської, Черняхівської громад.
Якщо ви мешканець вищезазначених  громад запрошуємо Вас долучитися до  навчання та просимо попередньо  заповнити анкету для реєстрації за  посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1qmTEacoKXng9SmCBaeIbw8UCUOKER0O8r4n__YDwbJo/edit

Підключитися до конференції Zoom Ви  зможете за посиланням:https://us06web.zoom.us/j/83901531474?pwd=QUtNZ0VzMVFwMEJ3TENzblBXQnF4UT09

Ідентифікатор конференції: 839 0153 1474
Код доступу: 304694
Лекція безкоштовна та проводиться  українською мовою.
Цей захід проводиться Всеукраїнською  громадською організацією інвалідів  «Правозахисна спілка інвалідів» в  рамках проєкту «Дослідження участі  громадськості у процесах прийняття  владних рішень у партнерських  громадах Проєкту USAID « ГОВЕРЛА» та  став можливим завдяки Агентству США з  міжнародного розвитку (USAID) та щирій  підтримці американського народу  через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст  цього заходу не обов’язково  відображає погляди USAID та Уряду США.

ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”

Чат-бот Гаряча лінія