Відбудеться шістнадцята сесія міської ради восьмого скликання

9 Листопада 2021, 12:07

Відповідно до розпорядження міського голови від 04.11.2021 № 296 (о) «Про скликання шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання», 25 листопада 2021 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться шістнадцята сесія міської ради.

Порядок денний пленарного засідання шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання:

1. Про звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2021 році.

Доповідач: Боровець Микола Петрович – міський голова.

2. Про звіти посадових осіб міської ради,  яких вона обирає або затверджує.

Доповідачі:
Гвозденко Оксана Василівна – секретар міської ради.
Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.
Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.
Якубов Віталій Олександрович – заступник міського голови.
Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

3. Про затвердження основних напрямків стратегічного розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

4. Про затвердження Програми про відшкодування витрат з перевезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

5. Про затвердження Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2022-2026 роки».

6. Про затвердження Програми реалізації заходів на виконання «Конвенції про права дитини» на 2022-2023 роки.

7. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки відділу заготівлі крові та її компонентів комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради на 2022 рік.

8. Про внесення змін у Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради на 2021 рік.

9. Про внесення змін у Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» на 2021 рік.

10. Про надання згоди на прийняття майна комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

11. Про надання згоди на прийняття майна некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

12. Про внесення змін у Програму місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

13. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 №631 «Про фінансове стимулювання спортсменів та їх тренерів».

14. Про реорганізацію бібліотек.

15. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.

16. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів через засоби масової інформації на 2022-2025 роки.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

17. Про затвердження Положення про надання адресних грошових допомог громадянам Новоград-Волинської міської територіальної громади.

18. Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 №21 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік».

19. Про внесення змін і доповнень у додаток до рішення міської ради від 08.12.2020 № 32 «Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

20. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки.

21. Про схвалення укладення договору постачання природного газу №8312-НГТ-10 від 10.06.2021 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» та комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

22. Про  включення майна комунальної власності Новоград – Волинської міської  територіальної  громади  до Переліку другого типу.

23. Про включення нежитлового приміщення на вул.Лідівський шлях,32 до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році.

24. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Новоград-Волинської міської територіальної громади в особі Новоград-Волинської міської ради об’єкта нерухомого майна права державної власності в особі Міністерства Оборони України.

Доповідач: Якубов Віталій Олександрович –заступник міського голови.

25. Про внесення змін до структури Служби охорони громадського порядку Новоград-Волинської міської ради.

26. Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту Новоград-Волинської міської ради та Подяку міського голови.

Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

27. Про затвердження Програми  профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

Доповідач: Пахомов Дмитро Миколайович – начальник районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

28. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

29. Про внесення змін до складу комісії з ліквідації Новоград-Волинського міського архітектурно-планувального комунального підприємства

30. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території м. Новограда-Волинського.

31. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

32. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

33. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення Рассадіну А.О.

35. Про заміну сторони договорів оренди землі.

36. Про припинення договорів оренди землі з ТОВ «Міськкомунсервіс».

37. Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам із земель комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.

38. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.  

39. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах сіл Майстрів та Маковиці.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Наталівка.

41. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах сіл Наталівка та Олександрівка.

42. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах сіл Великий Молодьків та Груд.

43. Про затвердження технічних документацій із землеустрою для передачі у власність земельних ділянок в межах сіл Великий Молодьків та Груд.

44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Груд.

45. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах сіл Городище, Пилиповичі та Степове.

46. Про передачу у власність земельних ділянок та інші земельні питання в межах та за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Борисівка.

48. Про передачу у власність земельної ділянки та інші питання земельних відносин за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

49. Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки

50. Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення    дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

  Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна– секретар міської ради.

51. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.

Доповідач: Ващенко Олег Миколайович – депутат міської ради.

52. Інформація про стан безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів в аптеках Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

Різне.

 

Чат-бот Гаряча лінія