Відбудеться шосте засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

13 Березня 2021, 10:47

17 березня 2021 року о 09:00 год у великій залі Будинку рад відбудеться шосте засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

1. Про заходи щодо забезпечення призову на строкову  військову службу у квітні – червні та жовтні грудні 2021 року громадян України 1994 – 2003 років народження.

2. Про надання разової грошової допомоги учасникам  АТО,  ООС та членам їх сімей.

3. Про надання разової грошової допомоги на лікування.

4. Про надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами.

5. Про створення комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації.

6. Про створення комісії з надання допомоги громадянам, яких призначено опікунами над неповнолітніми та які втратили житло внаслідок пожежі або стихійного лиха.

7. Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг.

8. Про захист прав та законних інтересів дітей.

9. Про захист житлових і майнових прав дитини.

10. Про затвердження висновку органу опіки та піклування.

11. Про створення патронатної сім’ї.

12. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

13. Про запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів в Новоград-Волинській міській територіальній громаді.

14. Про встановлення межі доступності транспортного обслуговування на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

15. Про міські автобусні пасажирські перевезення.

16. Про містобудівну діяльність.

17. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких засуджені особи відбуватимуть призначену міру покарання у виді громадських робіт.

18. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

19. Про затвердження переліку підприємств, об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне  стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

20. Про передачу майна комунальної власності.

21. Про оренду майна комунальної власності.

22. Про оголошення аукціону.

23. Про квартирні питання.

24. Про житлово-квартирні питання.

25. Про взяття на соціальний квартирний облік.

26. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

27. Про встановлення розміру внесків за обслуговування  та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії власникам (співвласникам) будівель, які приєднані до інженерних мереж комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

 

Чат-бот Гаряча лінія