Відбудеться сімнадцята сесія міської ради восьмого скликання

9 Грудня 2021, 17:01

Порядок денний пленарного засідання сімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання

1. Про затвердження Програми розвитку і фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Новоград – Волинської міської ради на 2022 рік.  

2. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград – Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» на 2022 рік.  

3. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об´єднання» на 2021 рік.

4. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград – Волинське міськрайонне територіальне медичне об´єднання» на  2022 рік.  

5. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

6. Про пільги зі сплати за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

7. Про    фінансове   стимулювання спортсменів та тренерів за ІІ півріччя 2021 року.

8. Про внесення змін до структури Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Новоград-Волинської міської ради.

Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

 

9. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

10. Про затвердження Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 – 2026 роки.

11. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.10.2021 №327 «Про пільгове перевезення на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування на території Новоград-Волинської міської територіальної громади у 2022 році».

12. Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих учасників Революції Гідності, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на територію Новоград-Волинської міської територіальної громади  на 2022 рік.

13. Про  утримання об’єкта «Реконструкція зі збільшенням розмірів будівлі на вулиці Шевченка, 20, у місті Новограді-Волинському для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

14. Про затвердження Програми підтримки діяльності та розвитку Новоград-Волинської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2022 – 2026 роки.

15. Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

16. Про внесення змін до структури виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради.

Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

17.Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради на 2022 рік та Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті Новоград-Волинської міської територіальної громади для її надання.

18. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Новоград- Волинської  міської територіальної громади на 2022 рік.

19. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на 2022-2026 роки.

20. Про затвердження Програми утримання об’єктів нерухомого майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

21. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2018 № 486 «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади міста».

22. Про включення об’єктів комунальної власності до переліку другого типу.

Якубов Віталій Олександрович – заступник міського голови.

23. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

24. Про бюджет Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

25. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 -2025 роки.

26. Про розроблення містобудівної документації.

27. Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському.

28. Про перейменування та найменування вулиць та провулків.

29. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

30. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

31. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

32. Про заміну сторони договорів оренди землі.

33. Про затвердження проекту землеустрою та припинення договорів оренди землі ТОВ «Міськкомунсервіс».

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Загривій Х.О.

35. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в селі Анета.

36. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах та за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

37. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах та за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

38. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах та за межами сіл Наталівка та Олександрівка.

39. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах та за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за межами сіл Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі в оренду П(ПО)СП «Світоч» в межах та за межами села Великий Молодьків.

42. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

43. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах сіл Великий Молодьків та Груд.

44. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах та за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

45. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах та за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Майстрів.

47. Про передачу у власність земельних ділянок та інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

48. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

49. Про передачу у власність, користування земельних ділянок в селі Наталівка.

50. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

51. Про внесення змін до Регламенту Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання.

52. Про план роботи міської ради на 2022 рік.

53. Про звіти депутатів міської ради перед виборцями Новоград-Волинської міської територіальної громади.

54. Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення     п’ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна– секретар міської ради.

55. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо неприпустимості набрання чинності законопроекту №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Доповідач: Ващенко Олег Миколайович– депутат міської ради.

 

Різне.

 

Чат-бот Гаряча лінія