Відбудеться сьоме засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

12 Квітня 2021, 10:31

14 квітня о 09:00 у великій залі Будинку рад відбудеться сьоме засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

1. Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли про призначення часткової грошової компенсації для поліпшення житлових умов.

2. Про надання разової грошової допомоги учасникам  АТО,  ООС та членам їх сімей.

3. Про надання разової грошової допомоги на лікування.

4. Про надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами.

5. Про затвердження висновків  органу опіки і піклування.

6. Про затвердження Положення та складу колегії служби у справах дітей міської ради.

7. Про влаштування дитини.

8. Про захист прав та законних інтересів дітей.

9. Про захист житлових і майнових прав дітей.

10. Про затвердження висновків  органу опіки і піклування.

11 Про внесення змін у додатки до деяких рішень виконавчого комітету міської ради.

12. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

13. Про організацію та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

14. Про внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.09.2008 №331 «Про затвердження Положення про комісію з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради та внесення змін до її складу».

15. Про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів.

16. Про внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.04.2013 №93 «Про міську архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради».

17. Про містобудівну діяльність.

18. Про звернення громадян до виконавчих органів міської ради у 2020 році.

19. Про затвердження плану фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2021 рік.

20. Про затвердження плану фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021 рік.

21. Про закінчення опалювального сезону.

22. Про житловий фонд соціального призначення.

23. Про відміну аукціону.

24. Про передачу майна комунальної власності.

25. Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2020 №1251 «Про постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення».

26. Інформація про виконання рішень виконавчого комітету міської ради «Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких засуджені особи відбуватимуть призначену міру покарання у виді громадських робіт», «Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт», «Про затвердження переліку підприємств, об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне  стягнення у вигляді суспільно корисних робіт» у 2020 році (кількість засуджених/порушників, перелік підприємств/установ та ін.).

 

Чат-бот Гаряча лінія