Відбудеться сорокова сесія Звягельської міської ради восьмого скликання

10 Жовтня 2023, 10:08

Відповідно до розпорядження міського голови від 06.10.2023 №284 (о) з 16 жовтня по 26 жовтня 2023 року скликається сорокова сесія міської ради восьмого скликання.

Засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного сорокової сесії будуть проведені з 16.10.2023 по 20.10.2023 у конференц-залі міської ради згідно окремого графіку.

Пленарне засідання планується провести 26 жовтня 2023 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул.Шевченка, 16).

Питання, що вносяться на розгляд сорокової сесії міської ради восьмого скликання:

Про призупинення діяльності Дідовицького закладу дошкільної освіти «Краплинка» Звягельської міської ради.

Про Програму розвитку культури і туризму на території Звягельської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

Про затвердження Акту приймання-передачі рухомого та нерухомого майна.

Про внесення змін до штатного розпису закладів культури.

Про внесення змін до Програми розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання дітей та молоді Звягельської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

Про затвердження Програми реалізації заходів на виконання «Конвенції про права дитини» на 2024-2025 роки.

Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих учасників Революції Гідності, військовослужбовців, що отримали поранення у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на 2024 рік.

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки та забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб на території Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми соціальної підтримки та забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб на території Звягельської міської територіальної громади  на 2024 рік.

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради на 2023 рік.

Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Аптека №217» Звягельської міської ради.

Про включення майна комунальної власності Звягельської міської територіальної громади до Переліку другого типу.

Про списання майна комунальної власності.

Про передачу деревини.

Про зняття з контролю рішень міської ради.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Звягельської міської ради восьмого скликання.

Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Звягельської міської ради.

Про безоплатну передачу майна комунальної власності.

Про передачу майна комунальної власності.

Звіт про виконання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Про скасування рішення міської ради від 20.07.2023 №930 «Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на депозитах, а також шляхом придбання державних цінних паперів».

Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території міста Звягель.

Про укладання договору оренди землі на новий строк Шимчуку В.О.

Про заміну сторони договорів оренди землі.

Про припинення договору оренди землі з ТОВ «Міськкомунсервіс».

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.

Про передачу у власність земельних ділянок на території Дідовицького старостинського округу.

Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Майстрівського старостинського округу.

Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Наталівського старостинського округу.

Різне.

Чат-бот Гаряча лінія