Відбудеться відкриття мандрівної виставки «На Зламі» про труднощі в житті цивільних українців з 2014 року через війну на Сході України

27 Березня 2023, 16:54

30 березня о 14:00 в приміщені «Idea Hub. Територія успіху» Палацу культури ім.Лесі Українки (м.Звягель, пл.Лесі Українки, 9) відбудеться відкриття мандрівної виставки «На Зламі» про труднощі в житті цивільних українців з 2014 року через війну на Сході України.

Виставка об’єднує статистичні дані зі свідченнями постраждалих. Вона демонструє особисті переживання звичайних українців, злами їхнього рутинного життя, проблеми адаптації ВПО, розповідає про справжнє обличчя нової «влади» на окупованих територіях Луганської та Донецької областей – правовий вакуум, відбирання майна, незаконні ув’язнення та катування незгодних.
«На Зламі» створена з метою осмислення теми війни в Україні, впливу збройного конфлікту на цивільне населення.
Україною виставка мандрує з 2019 року. З того часу «На Зламі» побувала в понад 30 містах України.
Презентація та створення виставки «На Зламі» стали можливими у рамках проекту «Уповноваження громадського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу», що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнський центр громадських ініціатив (Україна)
Організатор Правозахисна Коаліція “Справедливість заради миру на Донбасі”
Звягельська міська рада
Чат-бот Гаряча лінія