Відбудеться вісімнадцята сесія міської ради восьмого скликання

7 Лютого 2022, 16:26

Відповідно до розпорядження міського голови від 01.02.2022 № 28(о) «Про скликання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання», 24 лютого 2022 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться вісімнадцята сесія міської ради.

Питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання:

 1. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 2. Про спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об´єднання».
 3. Про наглядові ради юридичних осіб, заснованих Новоград-Волинською міською радою.
 4. Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2021 №439 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік».
 5. Про внесення доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2021 № 426 «Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік».
 6. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради.
 7. Про співробітництво територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг.
 8. Про внесення змін до Положення про організацію роботи Служби з перевезення «Соціальне таксі» при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради.
 9. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки.
 10. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».
 11. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».
 12. Про надання дозволу комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» на списання з балансу багатоквартирних будинків.
 13. Про надання пільг на послугу з постачання теплової енергії та плату за абонентське обслуговування.
 14. Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 15. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 374 «Про припинення аукціонуUA-PS-2022-01-10-000118-1».
 16. Про затвердження цільової програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2023 роки».
 17. Про внесення змін до рішення міської ради від 04.03.2021 № 81 «Про Програму шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки».
 18. Про затвердження коштів на потреби виборчих округів у 2022 році.
 19. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за 2021 рік.
 20. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за 2022 рік.
 21. Про перейменування вулиці Єрьоменка.
 22. Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 23. Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна.
 24. Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському.
 25. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.
 26. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.
 27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.
 28. Про заміну сторони договорів оренди землі.
 29. Про припинення договору оренди землі з ТОВ „Міськкомунсервіс”.
 30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Великомолодьківського старостинського округу.
 31. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Дідовицького старостинського округу.
 32. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Пилиповицького старостинського округу.
 33. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Великомолодьківського старостинського округу.
 34. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Пилиповицького старостинського округу.
 35. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.
 36. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.
 37. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.
 38. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Майстрівського старостинського округу.
 39. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Майстрівського старостинського округу.
 40. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Майстрівського старостинського округу.
 41. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Наталівського старостинського округу.
 42. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання.
 43. Про припинення комунальної установи «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради шляхом її ліквідації.
 44. Про внесення змін до структури виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради.
 45. Про внесення змін до Положення про комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 46. Про передачу комунального майна.

Різне.

Чат-бот Гаряча лінія