Відбудеться восьма сесія міської ради восьмого скликання

19 Травня 2021, 14:07

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.05.2021 №109(о) «Про скликання восьмої сесії міської ради восьмого скликання», 03 червня 2021 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться восьма сесія міської ради.

Питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання восьмої сесії міської ради восьмого скликання:

1. Про внесення змін до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

2. Про внесення змін до штатної чисельності працівників Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

3. Про затвердження передавального акту.

4. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

5. Про внесення змін у Програму розвитку і підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»  на 2021 рік.

6. Про внесення змін у Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»  на 2021 рік .

7. Про бюджет участі (громадський бюджет) Новоград-Волинської міської територіальної громади.

8. Про затвердження Порядку компенсації з бюджету міської територіальної громади втрат перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у період карантину.

9. Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 №21 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік».

10. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2021 роки.

11. Про транспортний податок.

12. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (регуляторний акт).

13. Про встановлення ставок єдиного податку (регуляторний акт)

14. Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до бюджету міської територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями.

15. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

16. Про внесення змін до Програми утримання об’єктів нерухомого майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2020-2021 роки.

17. Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської  територіальної громади.

18. Про застосування договірної ціни за надання послуг з поводження з  побутовими відходами.

19. Про внесення змін до структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

20. Про внесення змін до Положення про управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

21. Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та розміру орендної плати за землю (регуляторний акт).

22. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин.

23. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

24. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Борисівка та Дідовичі.

25. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

26. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Наталівка та Олександрівка.

27. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

28. Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Новограда-Волинського.

30. Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському.

31. Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 04.03.2021 року № 81.

32. Про внесення змін до символіки міста Новограда-Волинського.

33. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського».

34. Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель».

35. Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту Новоград-Волинської міської ради та Подяку міського голови.

Різне.

 

Чат-бот Гаряча лінія