Відбудеться зустріч членів робочої групи з питань функціонування профільного ліцею в Звягельській МТГ
![Відбудеться зустріч членів робочої групи з питань функціонування профільного ліцею в Звягельській МТГ](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434752117_1152776802692716_1912085941625764262_n.jpg)
До уваги жителів громади!
У рамках проведення інформаційної кампанії 5 квітня 2024 року о 16.00 в приміщенні Idea HUB (2-й поверх ПК ім. Лесі Українки) відбудеться зустріч членів робочої групи з питань функціонування профільного ліцею в Звягельській міській територіальній громаді. Запрошуються голови батьківських комітетів 6-8 класів закладів загальної середньої освіти та усі бажаючі.
Повідомляємо, що додатково буде здійснюватися онлайн-трансляція на офіційних сторінках Facebook міської ради та управління освіти і науки.
Захід відбудеться з дотриманням вимог воєнного стану.