Відбулась 28 сесія Звягельської міської ради восьмого скликання

23 Грудня 2022, 10:28

22 грудня відбулось пленарне засідання 28 сесії міської ради восьмого скликання.

Традиційно засідання розпочалось із виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання загиблих Героїв.

Відповідно до порядку денного депутати міської ради розглянули та затвердили 55 рішень, які регламентують функціонування та діяльність в різних сферах життєдіяльності міської територіальної громади.

Так, на сесії міської ради, прийнято рішення про перейменування Новоград-Волинської міської ради у Звягельську.  Відповідно до цього прийнято ряд рішень щодо унормування діяльності виконавчих органів міської ради.

Основним стало прийняття головного фінансового документу – бюджету Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік. Проєкт бюджету міської територіальної громади сформовано відповідно до нормативних та законодавчих актів, що стосуються освітньої субвенції, розподіл якої здійснюється Кабінетом Міністрів України.

Бюджет міської територіальної громади є збалансованим.

Загальний обсяг дохідної частини бюджету на 2023 рік обрахований у  сумі  724 млн. 835,6 тис. грн, в тому числі за загальним фондом у сумі 715 млн. 745,6 тис. грн та спеціальним  фондом 9 млн. 090 тис. грн.

Доходи загального фонду складаються з:

– власних доходів – 713 млн. 126 тис. грн,

– міжбюджетних трансфертів – 2 млн. 619,6 тис.грн.

Прийнятий бюджет дасть змогу забезпечити безперебійне функціонування установ та галузей міської територіальної громади.

Зміни внесли й до бюджету Звягельської міської територіальної громади на 2022 рік.

Затверджено ряд місцевих Програм, зокрема:

  • Програму економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік;
  • Програму соціальної підтримки та забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб на території  Звягельської міської територіальної громади  на 2023 рік;

Депутаткою міської ради Валентиною Тростенюк ініційовано Програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Звягельської міської  територіальної громади  під час підготовки опалювального сезону 2022-2023 років.

До окремих Програм внесено зміни:

  • до Програми розвитку освіти Звягельської міської територіальної громади на 2021-2025 роки;
  • до Програми розвитку культури і туризму Звягельської міської територіальної громади на 2019-2023 роки;
  • до Програми розвитку та фінансової підтримки Підприємства Звягельська центральна міськрайонна аптека №217 на 2022-2023 роки;
  • до Програми взаємодії  між  Звягельською міською радою та Звягельською районною військовою адміністрацією у період воєнного стану в Україні;
  • до Комплексної програми  «Соціальний захист» на 2022 – 2026 роки.

Схвалено умови договору про грант між Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) та Звягельською міською радою від 11 жовтня 2022 року щодо фінансування проекту: «Реконструкція нежитлової будівлі (головного корпусу) під гуртожиток поліпшеного планування для ВПО на вул. Василя Карпенка, 63 (вул. Герцена) в м. Звягель Житомирської області».

Прийнято рішення про  пільги зі сплати харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти  Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік, організацію харчування учнів, дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти  Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік та про фінансове стимулювання спортсменів та тренерів за підсумками 2022 року – детальніше читайте тут: https://info.nvrada.gov.ua/pro-pilgy-zi-splaty-za-harchuvannya-ditej-u-zakladah-doshkilnoyi-ta-zagalnoyi-serednoyi-osvity-zvyagelskoyi-gromady-na-2023-rik/

Депутатів було проінформовано щодо ходу виконання у 2022 році ряду Програм.

Прийняті також рішення в сфері містобудування, архітектури та земельних відносин, щодо передачі майна комунальної власності, а також  щодо перейменування низки закладів, установ, підприємств. Таким чином, КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» перейменовано на  КП Звягельської міської ради «Звягельсервіс», КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» нині КП Звягельської міської ради «Звягельтепло», КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» – КП Звягельської міської ради «Звягельводоканал»

На сесії затверджено план роботи міської ради на 2023 рік та прийняте рішення щодо звітів депутатів міської ради перед виборцями Звягельської міської територіальної громади. Так, звітувати виборцям про свою роботу у 2022 році депутати будуть у січні-лютому 2023 року.

Депутатами Звягельської міської ради підтримано звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви за ініціативою депутатів фракції «Європейська Солідарність».

З результатами поіменного голосування депутатів та прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Звягельської міської ради: https://portal.nvrada.gov.ua/

Онлайн-трансляцію пленарного засідання 28 сесії міської ради восьмого скликання можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/0WxQchktMAM

 

 

Чат-бот Гаряча лінія