Відбулась чергова нарада щодо оптимізації видатків та ефективного використання коштів бюджету громади

12 Листопада 2021, 9:21

11 листопада під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулась чергова нарада з головними розпорядникам коштів щодо оптимізації видатків та ефективного використання коштів бюджету міської територіальної громади.

Участь у нараді взяли заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля.

Під час наради начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та головні розпорядники коштів озвучили пропозиції щодо оптимізації видатків та ефективного використання їх установами та закладами бюджетної сфери, які утримуються за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади.

«2022 рік не буде подібний на попередні роки. Перед громадою постала проблема фінансового забезпечення, яка викликана у зв’язку зі зростанням ціни на газ на початку опалювального сезону. Наприкінці вересня було підписано меморандум, що встановив ціни на газ для бюджетних установ на рівні 16,8 гривні, проте навіть ця ціна вдарить по місцевому бюджету. В таких умовах ми повинні оптимізувати видатки споживання та внести відповідні пропозиції на розгляд депутатів міської ради», – зазначив міський голова Микола Боровець.

За результатами наради були надані відповідні доручення розпорядникам бюджетних коштів.

 

Чат-бот Гаряча лінія