Відбулась координаційна нарада щодо важливих питань пов’язаних із дією воєнного стану

5 Березня 2022, 17:00

Під керівництвом міського голови Миколи Боровця відбулась координаційна нарада щодо важливих питань пов’язаних із дією воєнного стану. Зокрема, поставлено задачу моніторингу та аналізу ситуації щодо забезпечення потреб наших військових та цивільного населення. Наразі важливо чітко розуміти потреби та варіанти залучення всього необхідного за рахунок усіх доступних ресурсів.

З цією метою визначено спеціальні підрозділи зі збору інформації щодо потреб військових, а також їх оцінки та планового забезпечення. Сформовано підрозділи координації і єдиного обліку питань, пов’язаних з постачання гуманітарної допомоги. Обговорили залучення і використання міжнародної допомоги з міст-партнерів та міст-побратимів.

Під час наради йшлося про те, що особливу увагу буде приділено роботі комерційно-підприємницьких структур, які здійснюють торговельну діяльність продовольчими та промисловими товарами, а також медикаментами. Всім суб’єктам господарювання, які працюють у цих напрямках поставлено завдання на розширення можливостей поставок продукції і забезпечення потреб населення. Тобто, всі торгові точки в громаді наразі мають стати центрами продовольчого і матеріального забезпечення, на даному етапі за рахунок коштів споживачів та при жорсткому контролі за цінами.

Відпрацьовано порядок та механізми формування та використання резерву. Надано доручення скласти перелік товарів продовольчого та промислового характеру задля формування резерву на випадок ускладнення ситуації в громаді, а також максимального забезпечення товарами всіх торгових точок у громаді.

Також під час наради обговорили актуальність виявлення людей, які потребують соціального захисту. Надано доручення розширити можливості роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), зокрема залучити більше працівників аби взяти на обслуговування більше людей. У цій темі також взято під контроль обслуговування біженців та переселенців.

По кожному з напрямків створено окремі підрозділи і закріплені відповідальні працівники.

Чат-бот Гаряча лінія