Відбулась нарада з керівниками ОСББ, бюджетних установ та комунальних підприємств щодо початку опалювального сезону

8 Жовтня 2021, 16:15

Під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулась нарада з керівниками ОСББ, бюджетних установ та комунальних підприємств щодо початку опалювального сезону.

Під час наради заслухали інформацію щодо технічної підготовки до початку опалювального сезону 2021-2022 року закладів освіти, культури, охорони здоров’я, комунальних підприємств.

Обговорили проблемні питання з керівниками ОСББ. Зокрема, директор КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Людмила Тодорович проінформувала про заходи з енергоефективності у багатоповерхових будинках та наголосила на важливості вчасної оплати отриманих послуг.

Також, під час наради йшлось про те, що враховуючи наявні та прогнозовані температурні показники опалювальний сезон розпочнеться 11 жовтня. Зокрема, з 05:00 год опалення буде увімкнено в окремих школах та садочках, а з 07:00 роботу розпочинають усі котельні міста.

Цілодобове опалення буде перші дві доби, аби прогріти приміщення, а надалі заплановано вмикати його у нічний час. Проте, цей режим може змінюватись в залежності від температурних показників.

На завершення наради начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради Олександр Поліщук обговорив з керівниками ОСББ тему упорядкування земельних відносин прилеглих до будинків територій.

 

Чат-бот Гаряча лінія