Відбулась онлайн-зустріч керівництва громади із представниками міста-побратима Белхатув

25 Травня 2022, 17:30

З нагоди Днів Європи в Україні відбулась чергова онлайн-зустріч керівництва громади із представниками міст-побратимів щодо посилення співробітництва. 25 травня поспілкувались із президентом міста Белхатув (Республіка Польща) Маріолою Чеховською та секретарем міста (головою адміністрації) Артуром Кужея.

Розпочато співробітництво із м. Белхатув із підписання Протоколу про наміри співпраці між містами у травні 2011 року. Пізніше, у 2014 році було підписано Угоду про співпрацю між м. Белхатув та м. Новоградом-Волинським.

На початку зустрічі міський голова Микола Боровець висловив слова вдячності польському народу за підтримку та допомогу, а також за надання прихистку українцям, які вимушено залишили свої домівки, рятуючись від війни.

Як зазначалося під час зустрічі, наразі у м. Белхатув перебуває понад 1 тис. українців. Місцева влада намагається зробити усе, аби забезпечити їх всім необхідним. Зазначалось, що для дітей організовано навчання і близько 200 учнів закінчать цього року школу у м. Белхатув.

Також обговорили основні напрямки подальшої співпраці між містами. Очільник громади Микола Боровець запросив представників міста-побратима долучитися до інвестиційного форуму, який відбудеться за ініціативи нашої громади у Польщі.

Розглянули можливі варіанти співпраці між бізнесом. Зокрема, президент міста Маріола Чеховська запросила керівництво громади та представників місцевого бізнесу на відзначення днів міста Белхатув, які пройдуть у червні. Обговорили можливість, що під час візиту нашої делегації буде організовано зустріч із підприємцями міста-побратима.

Наші партнери також запевнили, що наразі готують до відправки чергову допомогу для потреб наших Збройних Сил.

Україна-Польща – єдині!

Чат-бот Гаряча лінія