Відбулась онлайн зустріч з Національними експертами Проекту ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні, які займаються питаннями збереження клімату та енергії на місцевому рівні

3 Лютого 2023, 16:04
Нещодавно відбулась онлайн зустріч з Національними експертами Проекту ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні – Оксаною Кисіль та Максимом Верещаком, які займаються питаннями збереження клімату та енергії на місцевому рівні.
Під час заходу обговорили організацію та проведення навесні цього року міжнародної конференції для обговорення актуальних питань збереження річки Случ, як основної водної артерії громади, а також пошуку додаткових джерел фінансування на їх вирішення.
Планується, що експерти допоможуть в пошуку та залученні профільних європейських університетів та міжнародних фахівців для напрацювання заходів з відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму і санітарного стану річки Случ. Крім того, в ході науково-практичної конференції відбудуться презентації кращих практик українських та зарубіжних муніципалітетів із забезпечення населення питною водою належної якості та облаштування рекреаційних зон.
Однією з Цілей сталого розвитку тисячоліття є забезпечення наявності і раціонального використання водних ресурсів та санітарії для всіх.
Чат-бот Гаряча лінія